HAKKIMIZDA

Altınev Mobilya markasıyla hizmet veren Hasan Taşkıran ; 1989 yılında İzmir Alsancak ‘ta Taşkıran yatak mobilya ve dekorasyon olarak start vermiş ve bugüne  kadar imalat, mağaza, showroom ,toptan perakende satış olarak faaliyet göstermiştir.Kalıte detay ve müşteri hizmetini ön planda tutarak pozitif neşeli kalite mekanlar  mobilyalar yaratmıştır…

Daima kalitesi ile üst sınıf butik mobilya yapısı ve özellikle avangart stille Hasan Taşkıran markasını İzmir ve Ege dışında yurtdışında da duyulmasını sağlamış ve bir çok kişilerin yaşam alanlarında yazlık, ev ve villalarına şıklık , dekor ve iyi bir hava katmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında bilinen bir çok mobilya firmasına danışmanlık ve ar-ge olarak destek vermektedir…

Yapılan imalatlar , tarzı stili ile geliştirilen modellerle ev , işyeri, ofis olarak butik tarzda birçok deklarasyona imzalar atmıştır. Bunun yanı sıra eğitim kökenli olan Hasan Taşkıran markasını yurt içi – yurt dışı birçok entarmasyonel mobilya fuar ve sempozyumlarına, konferanslara katılarak hem markanın oluşmasını sağlamış hem aldığı bilgi birikim ve tecrübelerini satış perakende ve mobilya dekorasyon konusunda İzmir vizyonun ve sektörün  geliştirilmesine önemli  katkılarda bulunmuş bu alanda İzmir’e istihdam sağlamıştır.

İzmir’de yabancı misyona da önem vermiş, Nato-Fransız kültür-kent hastanesi yabancı Camel Philipmorris üst düzey çalışanları gibi kişi ve kurumalara çok iyi işler yapmış insanların kaliteyi butik tarzı avangard mobilyayı yaşamalarını sağlamıştır.

Altınev – Hasan Taşkıran mobilya dekorasyon firması; Danimarka  İsveç, Endonezya  ve İtalya’daki prestije dünya markası firmalarıyla da partnerlik ilişkilerini geliştirmekte dünya gündemini takip etmektedir.

Kalite şıklık kişiye özel tasarım model ve avangarda tarzıyla ve yaşam alanında, evinde, yazlığında özel olmak isteyenlerin markası Atölye Altınev -Hasan Taşkıran Sizlerden gelecek talepleri en iyi şekilde sunmaya hazırdır.

Sağlıklı uyku ürünleri yatak sektöründe İzmir de Türkiye de  Latex visco bonel ve kişiye özel yataklarda yönlendirme  ve tespitinde   bir çok kişiye müşterisine doğru yatak tespitiyle  la istenmeyen ağrılar ve uyku bozuklukları bel sırt boyun ağrıları problemlerinin çözümünde etken olmuştur… Türk insanının uyku yatak ve uyku ürünlerinin önemini algılamasında yatak  sektörünün gelişmesinde ve bu konudaki algı ve farkındalığın üst seviyelere çıkmasında onemli rol almış ve devam etmektedir…. Bunu perakende ve   toptan satış tüketici kanalıyla  görsel ve yazılı basındaki tanıtımlarıyla seminerleriyle  saglamıştır…Sektöre kazandırdığı yetiştirdiği elemanlarlada ayrıca devamını faydasını saglamış ve saglamaktadır…

EN UYGUN FİYATLAR

Daha fazla bilgi

GÜVENİLİRLİK

Daha fazla bilgi

HIZLI

Daha fazla bilgi

Menü